Coworking centra v Praze

Praha nabízí širokou nabídku coworking center. Jedná se o novodobé kanceláře, které využívají především freelanceři, podnikatelé na volné noze a další nezávislí profesionálové.

Coworking není pouze o pronájmu místa - stolu, židle a připojení k internetu. Jde především o komunitu, která do coworking centra chodí, otevřenost členů a také pořádání společných akcí.

Některá coworking centra v Praze jsou pouze o pronájmu místa v prostředí open office, ale stále častěji narážíme na kreativní prostředí coworkingů. Místo pro práci by mělo být rozhodně příjemné a podporovat nás jak v kreativitě, tak v efektivitě práce.

Atmosféra v coworking centru je velmi důležitá. Rozmanitost profesí, které zastávají jednotliví členové je výhodou, protože tak získáte jinou perspektivu pro řešení svých překážek.

Praha představuje rozvíjející se hub pro digitální nomády. Ty přitahuje jak levné prostředí České republiky, tak centrální poloha Prahy, podnikatelské podhoubí, přátelská atmosféra i silné zázemí coworking center.

V Praze najdeme nyní přes 20 coworking center. Mnohé kavárny nyní začínají nabízet také coworking možnost. Reagují na tento silný trend práce na dálku a snaží se rozšířit svoji nabídku o služby sdílených kanceláří a přednáškových prostor.

 

Zkušenosti s coworkingem

"Na coworking centrech se mi velmi líbí kreativní prostředí, ve kterém můžu pracovat. Ale vůbec největší přínos coworkingu cítím v setkávání podobně naladěných lidí. Otevřeně povídáme o byznysu, nápadech, myšlenkách a sdílíme své zkušenosti. Snadno zde najdu radu, ať už řeším problém v programování, marketingu, sociálních sítí, copywritingu či cokoli s fotkami a videem."

 - Martin Rosulek

Katalog: Coworking centrum Praha

Locus Workspace

Locus Workspace jsou sdílené kanceláře (coworkingové centrum) v Praze. Locus si dává za cíl pomáhat nezávislým profesionálům ze všech oborů k efektivnější, profesionálnější a zábavnější práci.

Cena: 400 Kč/den či 3500 Kč/měsíc

Adresa: Muzeum, Praha 1 anebo Vinohrady, Praha 3

www.locusworkspace.cz

Impact Hub

Impact Hub je velkým coworking centrem v Praze. Přes svoji velikost dokáže udržet kreativní a inpirativní prostředí, kde se setkávají freelanceři a aktivně sdílí své myšlenky. Výhodou coworkingu je velký networking a pořádání akcí a workshopů.

Cena: 390 Kč/den či 3450 Kč/měsíc

Adresa: Praha 5, Drtinova 557/10

www.hubpraha.cz

Free 2 Work

Coworking Free 2 Work nabízí sdílené kanceláře i zasedací místnosti s profesionálním zázemím. Reaguje tak na celosvětový trend sdílených prostorů. Kromě tradičních kancelářských židlí tu najdete také pohodlné gauče.

Cena: 3500 Kč/měsíc

Adresa: Praha 2, Karlovo nám. 7/325

www.coworkingprague.cz

 

K10 Coworking

K10 Coworking je zajímavé místo nejen pro práci nezávislých profesionálů, ale rovněž pro sdílení nápadů a zkušeností. Vzniká tu podobně naladěná komunita lidí. Coworking nabízí i řadu dalších služeb, jako jsou např. eventy, ateliér, 3D tisk, posilovnu, atd.

Cena: 4000 Kč/měsíc

Adresa: Praha 2, Koperníkova 10

www.k10.online

Další coworking centra v Praze

 • Inspiro (www.in-spiro.cz)
 • Paper Hub v Paralelní Polis (www.paperhub.cz)
 • Node5 (www.node5.cz)
 • Deskroom (www.deskroom.cz)
 • Pracovna (www.pracovna.cz)
 • Pracovna v praku (www.pracovnavparku.cz)
 • Svět hub (www.svet-hub.cz)
 • Artek (www.artekcoworking.wixsite.com/artekshop)
 • Office Coffee Bar (www.officecoffeebar.cz)
 • Baby Office (www.babyoffice.cz)
 • Mumraj (www.ccmumraj.cz)
 • Letnice (www.klubletnice.cz/coworking)
 • Studio ALTA (www.studioalta.cz)
 • Opero (www.opero.cz)
 • SmartCoworking (www.smartcoworking.cz)

Chybí zde coworking centrum?

Provozujete coworking centrum v Praze, které ještě není na našem seznamu? Neváhejte ho přidat do katalogu coworkingů. Rádi jej budeme sdílet mezi naší komunitu freelancerů, podnikatelů na volné noze a dalších nezávislých profesionálů.

 

TOP bool(false)

Chceš cestovat po světě a pracovat odkudkoli?

Posílám osobní zkušenosti, tipy a doporučení, jak vydělávat na internetu a přitom cestovat po světě.

Nemám rád spam a ani ho neposílám!