Tajemství digitálních nomádů

Cestování + Práce na dálku = Nový způsob života

    dayhoursminsec0
  • 0
  • 0
  • 0

Dlouho zakořeněná představa nejefektivnějšího modelu práce od pondělí do pátku
je na zhroucení. Přijď si poslechnout, jak můžeš i Ty pracovat na dálku a cestovat po světě.
Staň se taky digitálním nomádem!

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

Co vše se dozvíš a jaká tajemství odhalím

DESTINACE

Podle čeho si vybrat vhodnou destinaci? Srovnávám Thajsko, Bali, Střední Ameriku i Maroko.

DOKUMENTY

Co vše potřebuješ k dlouhodobému cestování a co si musíš vyřídit ještě před odjezdem?

RIZIKA

Upřímně a zcela otevřeně o negativních stránkách života digitálních nomádů a nebezpečí pro naši generaci.

PRÁCE NA DÁLKU

Tipy, kde najít práci na dálku. Praktické rady a konkrétní pracovní pozice, které můžeš dělat odkudkoli. Jak si vydělat peníze a přitom cestovat.

INTERNET NA CESTÁCH

Jak najít rychlé a stabilní připojení na internet? Využívat coworking, kavárny s WiFi a lze pracovat přes data z místní SIM karty?

AUTOMATIZACE

Doporučení na 30+ nástrojů, které Ti zefektivní práci. Vytvoř si vlastní roboty, které budou dělat všechny opakující se činnosti za Tebe.

BONUSY, KTERÉ MÁM PRO TEBE SCHOVANÉ

Know-how, které Tě posune mílovými kroky vpřed

Přesná čísla, kolik to vlastně stojí

Cenu kávy v zahraničí si snadno zjistíš na Numbeo. Já Ti ukážu moje konkrétní výdaje z Thajska, Bali, Mexika, Guatemaly, Maroka a dalších zemí, odkud jsem pracoval.

Rezervace zpáteční letenky bez utracené koruny

Řada zemí vyžaduje prokázání zpátečního odjezdového dokladu. Ale co když máš pouze jednosměrnou letenku? Ověřené návody, které fungují v praxi!

Teorie vlajek

Rozšiř svoji svobodu, plať nejnižší možné daně a užívej si vyšší životní standard. Chceš vědět více o strategických přístupech k životu?

Návod, vytvoř si svého robota

Ukážu Ti, jak si vytvořit z dnešních aplikací a nástrojů roboty, kteří Ti zjednoduší práci i cestování. Odkryj potenciál 21.století, deleguj a automatizuj, co nejvíce můžeš.

TAJEMSTVÍ DIGITÁLNÍCH NOMÁDŮ

Důležité informace

19. 12. 2016

19:30 - 21:30

Impact Hub, Praha

Cena: 490 Kč

Vstupenku koupíš už pouze na místě před zahájením akce.

Informace o akci najdeš zde: http://www.hubpraha.cz/event/tajemstvi-digitalnich-nomadu/

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Martin Rosulek

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. První velkou jízdou byl pro mě odjezd do Austrálie v roce 2011. Následovala Jihovýchodní Asie a od té doby jsem na cestách. Dokončil právnickou fakultu v Brně a ihned se vydal objevovat svět.

Rok jsem strávil také v Kanadě, procestoval jsem Thajsko, Kambodžu, Vietnam, Laos, sedm států ve Střední Americe, Kolumbii a Ekvádor a samozřejmě řadu evropských zemí. Začátek tohoto roku jsem strávil 2 měsíce v Maroku. Letos na podzim jsem pak odlétal do Thajska a následovaly 2 měsíce v Indonésii.

Začal jsem jako freelancer, copywriter a SEO markétér. Dnes se věnuji především affiliate marketingu. Rád sdílím své zkušenosti s prací na dálku i životním stylem dlouhodobého cestování.

Marta Štolfová
Musím veľmi oceniť, že nám Martin všetkým poskytol spätnú väzbu na naše konkrétne prípady – podnikanie i nápady do budúcna. Kurz som si veľmi užila aj vďaka uvoľnenej a inšpirujúcej atmosfére. V priebehu aj po skončení kurzu bolo dostatok priestoru na ďalšie otázky i odpovede. Veľmi odporúčam, ak potrebujete nakopnúť alebo len stráviť čas v príjemnej atmosfére fajn ľudí.
David Dresler
Téma multipotencialismu mě dost zajímá a docela se v této filozofii vidím. Ne náhodou mi ji odkryl právě Martin svým legendárním článkem o multipotencialismu. Nebyla tedy jiná volba, než kurz ihned navštívit, jakmile ho Martin vypsal. Myslím si, že si přijdou na své všichni, jak my „připravení“, tak i naprostí laici, kteří nevědí o tématu nic. Největší přidanou hodnotou kurzu je jeho neformální pojetí v prostředí útulné kavárny, které zajistí daleko větší otevřenost a prostor pro velmi plodný a aktivní networking. Rozhodně doporučuji, Martin to má skvěle připravené a promyšlené a dostanete od něj spoustu cenných tipů a rad, jak ten svůj multipotenciál zvládnout.
Tomáš Machart
Super kurz pro začínající nomády i jiné cestovatele. Dostanete spousty praktických tipů, které vám velmi pomohou na cestách…Martin je super, vládla pohodová atmosféra.
Bára Darmová
Na kurze sa určite dozviete mnoho praktických informácií. Rozhodne odporúčam!

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

912+

DNÍ NA CESTÁCH

3648+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

851

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP bool(false)