Chceš se mnou spolupracovat v rámci affiliate programu? Tato provizní forma spolupráce Ti nabízí možnost, jak získat finanční odměnu za propagaci knihy Digitální nomád.

Výše provize

Odměna je partnerovi připsána za každý uskutečněný prodej knihy a e-booku Digitální nomád.

Platnost cookies je 30 dní.

Výše odměny je stanovena na 30% z ceny produktu.

Upozornění na zakázané formy propagace

Před rozesláním e-mailingové kampaně s umístěním partnerského affiliate odkazu mě vždy kontaktujte. Hromadné rozeslání podléhá mému schválení (a to i v případě, když používáte Gmass).

Opatrně s propagací na internetových forech, affiliate odkazy nesmí být spam ani mít sebemenší spamový nádech.

Pozor také na publikování affiliate odkazů na sociálních sítí. Opět platí zákaz spamování a publikování v nerelevantních vláknech.

3 nejefektivnější metody spolupráce

1. Recenze knihy Digitální nomád

Úspěšné affiliate recenze knihy jsou většinou formou blogového příspěvku. Recenze se nemusí věnovat celé knize, ale např. jen tomu, co konkrétního Ti pomohlo. Lidé mají rádi příběhy, proto je vždy lepší, když recenzi pojmeš subjektivně.

Prostý text recenze doporučuji doplnit o obrázky knihy. Opět zde můžeš zapojit kreativitu a vyfotit např. místa, kde knihu čteš. Partnerům poskytuji také promo fotografie knihy, které lze v recenzi použít.

Recenze nemusí být jen textová, pokud jste aktivní na YouTube nebo chcete začít s vlogy, pusťte se do video recenze.

2. Textový odkaz v článku s relevantním tématem (cestování a práce na dálku)

Pokud provozuješ blog či webový portál s tématem cestování, práce na dálku, podnikatelských nápadů, moderního životního stylu, apod., určitě můžeš do relevantních článků vložit svůj affiliate odkaz. Vložený affiliate odkaz by měl působit přirozeně a čtenáři by měl poskytnout přidanou hodnotu, tedy např. mu umožnit získat více informací z oblasti digitálního nomádství.

3. Forma rozhovoru

Kreativitě se nebráním a další z možností, jak můžeš propagovat prodej je publikace rozhovoru se mnou na Tvém blogu či webovém magazínu. Povídat si můžeme tématicky tak, aby to Tvým čtenářům přineslo co nejvyšší hodnotu. Nabízí se textová forma, audio forma skrze podcasty či můžeme uspořídat webinář anebo live stream.

Možností, jak propagovat knihu a e-book Digitální nomád je mnoho a až na zakázané formy (zmíněné výše) Ti nechávám volnou ruku.
Buď kreativní a inovativní!

TOP
Sdílejte tento článek