Newsletter pro digitální nomády

Získej 4 bonusy, které Tě nakopnou

Připravil jsem pro Tebe 4 bonusy, které Tě posunou v cestování i vydělávání si na cestách. Ukazuji cesty jiných i svoji vlastní, aby ses mohl inspirovat, dávám Ti praktické doporučení, co funguje, získáš užitečné seznamy, které se vyplatí pročíst před cestou do zahraničí a rovněž varuji před nekalými praktikami.

1) Brožura 39 cestovatelských vychytávek

Žádné omáčky, tvrdý seznam věcí, které s sebou vždy nosím, ať už jedu do Austrálie, Kanady nebo do Thajska. Tohle je zaručený seznam, který vylepšuju od roku 2011, kdy jsem začal s backpacking cestováním.

Navíc zde najdeš 13 aplikací do smartphonu či tabletu, které používám a zaručeně posunou Tvoje cestování na jinej level 🙂

2) Rady pro podnikatele na cestách

Nasbírané zkušenosti z právnické fakulty, o tom, jak fungují zákony, úředníci, advokáti, žaloby, vyjednávání o dluhu doplňuji o své podnikatelské zkušenosti.

3) 14 digitálních nomádů, kteří “už jsou za vodou”

Inspirativní článek, kde najdeš 14 digitálních nomádů, kteří vydělávají peníze během svého cestování. Tihle lidé nejsou IT, jedná se o jiné obory. Nomádem může být i kouzelník!

4) Moje vlastní tipy k nezávislému cestování

Moje postřehy, jak funguje digitální nomádství v praxi, tipy, triky, doporučení a odkazy na ověřené postupy digitálních nomádů. Myšlenky, jak zvýšit svůj příjem digitálního nomádství.

Komu svěřuješ svůj email?

Martin Rosulek digital nomadJmenuji se Martin Rosulek a experimentuji se svým životním stylem do polohy digitálního nomádství. Mým cílem je vybudovat takový příjem z online projektů, aby mi umožnil full-time cestování.

Pracoval jsem na dálku z Austrálie, Kanady, Latinské Ameriky a v zimě 2015 jsem 3 měsíce experimentoval v coworkingu v Thajsku. V únoru a březnu jsem zažil skvělý coworking v Maroku, léto trávím v Čechách a v září odlétám do Thajska s přesunem Indonésie a návratem do Čech před Vánoci.

A pouze pro velké fandy digitálního nomádství

Pokud vás myšlenka digitálního nomádství zaujala skutečně hodně, rád si s vámi popovídám přes skype a můžeme vzájemně sdílet své zkušenosti. Věřím, že sdílení příběhů a používaných technik pomáhá k osobnímu i byznys růstu velmi intenzivně. Kontaktujte mě.

Nezapomeňte sledovat moji cestu na Facebooku. Tam kromě své cesty k digitálnímu nomádství sdíím i příběhy dalších digitálních nomádů.