Martin Rosulek

Kromě blogování soustředím svoji pozornost stále více k podcastům. V těch se věnuji nejvíce tématům dlouhodobého cestování, práce na dálku a podnikání na volné noze. Sdílím své poznatky a zkušenosti a rád si povídám s lidmi s podobným životním stylem.

Některé podcasty jsou formou rozhovorů s ostatními cestovali a nomády, jiné jsou výhradně pojaté jako šíření mých myšlenek a zkušeností, které jsem během svých cest a podnikání z různých kontinentů nabyl.

Audio nahrávky dostupné pro iOS i Android

Kliknutím na logo budete přesměrování na stránku iTunes, kde máte přehled všech nahraných epizod Digitálního nomádství. Pro iOS zařízení doporučuji používat aplikaci Podcast, odkud můžete snadno poslouchat jakékoliv podcasty.

Kliknutím na logo budete přesměrování na stránku Podbean, kde si můžete všechny podcasty pustit přímo z internetového prohlížeče. Do smartphonu nebo tabletu si můžete nainstalovat aplikaci Podbean (verze pro Android) a poslouchat podcasty ze svého chytrého zařízení.

Nejnovější epizody podcastu

podnikatelske příležitosti

Poslechni si příběh Microsoftu, který se snažil uvést tablet jako první na trh (již od roku 2001), avšak byl poražen Applem (při uvedení iPadu v roce 2010). Ukázkový případ, který Ti ukáže jakou roli má v podnikání nápad a jakou roli realizace.

smysl digitálního nomádství

Co je smyslem digitálního nomádství? Ačkoli bývají digitální nomádi označováni jako jedinci, kteří spojili práci na dálku a cestování, myslím, že je to jen špička ledovce. Skutečný smysl nomádění musíme hledat mnohem hlouběji.

Druhý věk strojů budoucnost technologie

Zajímá Tě, proč se dnes tak hlasitě mluví o technologiích, které mění svět? Éra robotů, samořídící elektrická auta, mise na Mars, Smart Homes a další inovace? V podcastu vysvětluji proč více dnes než kdy jindy technologie ovlivňují náš (doposud lidský) život.

České podcasty o cestování a práci na dálku

Archiv a začínající audio nahrávky

S podcasty začínám a zde sdílím jedny z mých prvních nahrávek. Věřím, že ti, kteří se chtějí vydat na dráhu digitálního nomádství, práce na dálku a dlouhodobého cestování, zde najdou hodnotný obsah (přestože kvalita nahrávek nemusí být ideální).

Víte, že jsme s portálem Dreamlife nahráli epizodu 5 nejoblíbenějších destinací pro digitální nomády? Poslechněte si ji na Soundcloudu. A dejte rovnou komentář pod podcast.

Děkuji za poslech! Zůstaňme v kontaktu!

Díky moc za Tvůj čas, doufám, že Ti podcasty přinesly pár zajímavých myšlenek!

Budu rád za Tvůj komentář!

Udělej si minutku a dej mi hodnocení na iTunes (rozklikni epizodu a zvol Review)!

Děkuju! Moc si toho vážím.

TOP