MARTIN ROSULEK

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. První velkou jízdou byl pro mě odjezd do Austrálie v roce 2011. Následovala Jihovýchodní Asie a od té doby jsem na cestách. Dokončil studia v ČR a ihned se vydal do světa. Své podnikání jsem uzpůsobil pro práci na dálku.

Začal jsem jako freelancer a dnes transformuji ideje a nápady v efektivní online projekty. Podnikám a investuji.

Rok jsem strávil v Kanadě, procestoval jsem Thajsko, Kambodžu, Vietnam, Laos, sedm států ve Střední Americe, od Kolumbie až po Bolívii, také Bali a samozřejmě řadu evropských zemí. Strávil jsem také 2 měsíce v Maroku, ale ta pravá Afrika mě ještě čeká. Míst, které chci procestovat je stále mnoho. Digitální nomádství je skvělé, protože mi umožňuje se nezastavit.

KONTAKTUJTE MĚ

mapa-martin-rosulek-nomad

Mapa navštívených a procestovaných zemí.

JAK CESTOVAT A PRACOVAT ODKUDKOLI

kniha-nomad-transparent

Napsal jsem knihu o digitálním nomádství

Kniha Digitální Nomád je průvodce pro všechny, kteří chtějí cestovat a pracovat zároveň. Zjistíte, jaké možnosti práce existují a jak transformovat svůj život tak, abyste mohli pracovat na dálku.

Krok po kroku, od přípravy před cestou, přes osobní i pracovní komplikace až po udržitelný životný styl nezávislé práce na dálku.

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

912+

DNÍ NA CESTÁCH

3648+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

851

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP

Chceš cestovat po světě a pracovat odkudkoli?

Posílám osobní zkušenosti, tipy a doporučení, jak vydělávat na internetu a přitom cestovat po světě.

Nemám rád spam a ani ho neposílám!
Hledáš, jak zhodnotit své peníze?

Získej informační náskok, pouč se z mých chyb a investuj do toho, co skutečně funguje. Posílám e-mailové zprávy, kde sdílím tipy, zkušenosti a akce, které Tě posunou dál.

Send this to a friend