MARTIN ROSULEK

zakladatel a provozovatel webu Digitalninomadstvi.cz

martin rosulek

Webový portál DigitalniNomadstvi.cz

  • Provozovatel webu: Martin Rosulek
  • IČ: 87270056
  • Rokycanova 984/6, 130 00, Praha 3 – Žižkov
  • Podnikatel je zapsaný v živnostenským rejstříku
  • E-mail: martin(zavinac)digitalninomadstvi.cz
  • Tel.: +420 776 892 004

Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů

Webový portál Digitalninomadstvi.cz provozuji s naprostou otevřeností a transparentností. Mým cílem je sdílet své názory, myšlenky a zkušenosti. Věřím, že to pomůže dalším na cestě k větší svobodě, radosti a pocitu vnitřního naplnění.

Informační a vzdělávací charakter

Veškeré informace poskytované na webových stránkách Digitalninomadstvi.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a mají informační charakter.

Pokud se některé články týkají tématu peněz a investování, tyto informace nejsou finančním doporučením, neslouží jako konkrétní investiční ani obchodní doporučení. Pokud jsou zmiňovány konkrétní finanční produkty, tak pouze za účelem studia. Investování je rizikové a můžete ztratit všechny investované peníze.

Affiliate disclaimer

Mým cílem je rozšířit povědomí o možnostech investování a zhodnocování peněz. S některými společnostmi jsem navázal spolupráci a  doporučuji jejich služby. Pokud využijete jejich služeb či produktů z uskutečněného prodeje získávám provizi. Tato provize vás nic navíc nestojí. Doporučuji jen takové produkty a služby, se kterými mám já či jiní uživatelé kladné zkušenosti. Celý webový portál DigitalniNomadstvi.cz stojí na mém osobním jméně, a proto doporučuji jen a pouze to, čemu věřím a za čím si pevně stojím.

KONTAKTUJTE MĚ

mapa-martin-rosulek-nomad

Mapa navštívených a procestovaných zemí.

MOJE CESTA K VĚTŠÍ SVOBODĚ

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. První velkou jízdou byl pro mě odjezd do Austrálie v roce 2011. Následovala Jihovýchodní Asie a od té doby jsem na cestách. Dokončil studia v ČR a ihned se vydal do světa. Své podnikání jsem uzpůsobil pro práci na dálku.

Začal jsem jako freelancer a dnes transformuji ideje a nápady v efektivní online projekty. Podnikám a investuji.

Rok jsem strávil v Kanadě, procestoval jsem Thajsko, Kambodžu, Vietnam, Laos, sedm států ve Střední Americe, od Kolumbie až po Bolívii, také Bali a samozřejmě řadu evropských zemí. Strávil jsem také 2 měsíce v Maroku, ale ta pravá Afrika mě ještě čeká. Míst, které chci procestovat je stále mnoho. Digitální nomádství je skvělé, protože mi umožňuje se nezastavit.

JAK CESTOVAT A PRACOVAT ODKUDKOLI

kniha-nomad-transparent

Napsal jsem knihu o digitálním nomádství

Kniha Digitální Nomád je průvodce pro všechny, kteří chtějí cestovat a pracovat zároveň. Zjistíte, jaké možnosti práce existují a jak transformovat svůj život tak, abyste mohli pracovat na dálku.

Krok po kroku, od přípravy před cestou, přes osobní i pracovní komplikace až po udržitelný životný styl nezávislé práce na dálku.

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

912+

DNÍ NA CESTÁCH

3648+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

851

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP
Sdílejte tento článek