Za dva týdny odjíždíme z Calgary a máme příležitosti vyrobit pár čepic s více než 50% slevou. Díky moc za feedbacky v podnikatelské myšlence dovozu/výroby čepic (kdo nečetl, tak zde>> ).

Informace pro zájemce o crazy čepice

Těm z vás, kteří by jednu takovou chtěli, tak po projednání s hlavním šéfem tohohle kanadského byznysu vychází jedna čepice na 50 CAD (se vším všudy, vč. poštovného). Čepice budou odeslány na konci září do ČR – v říjnu byste ji tedy měli obdržet.

[box type=“note“ ]Upozornění! Nestíháme a na tomhle rozhodně nevyděláváme. Takže je více než pravděpodobné, že všechny „Vaše objednávky“ prostě nevyřídíme – nestihneme (odjíždíme z Calgary daleko na sever Kanady). Kdo dřív vyplní formulář, ten má větší šanci 🙂 Nic negarantujeme. Užíváme si Kanadu. Díky za pochopení :-)[/box]

Pokud se rozhodnete, že čepici chcete, vyplňte prosím formulář pravdivě, ať nejsou komplikace. Pokud se bojíte o své osobní informace nebo o to, že vás budu spamovat, smůla pro vás – jsme přátelé a já tohle nedělám 🙂

Čepice si vybírejte na tomto e-shopu >>

(P.S. Eshop jsem vyráběl já a ještě ho s šéfíkem ladíme. Pokud máte návrhy na zlepšení, určitě uvítám. Dejte mi vědět. Díky.)

Formuář pro zájemce o čepice

Pokud máte otázky…

Pro šťastné zájemce: platba bude při předání cash našemu kurýrovi 🙂

Pokud máte otázky, ke mně na facebook prosím (Danny). Pokud nemáte můj facebook, využijte prosím Kontakt. Díky 🙂

You must be logged in to post a comment.