ČLENSKÁ SEKCE

Jak vydělávat peníze na internetu

Průvodce na cestě k práci na dálku

Členskou sekci jsem vytvořil pro všechny, kteří chtějí využít příležitosti práce na dálku a vydělávání peněz díky internetu. 

Členská sekce je prostor, kde najdete inspiraci, čím si lze vydělávat peníze a jak pracovat na dálku z domova či zahraničí. Pomáhá najít činnosti, které vás baví a mají potenciál k pravidelnému příjmu.

Pokud už máte nápad na online podnikání, využijete připravené návody, postupy a krátké online kurzy, jak vybudovat výdělečný online projekt, jak zefektivnit marketing, najít více klientů, více prodávat a vytvořit si tak byznys, který skutečně vydělává.

OBSAH ČLENSKÉ SEKCE

Online kurzy

Návody a postupy

Příručky ke stažení

ONLINE KURZY

Krátký kurz pro základní orientaci a rozšíření know-how

Jak rozjet projekt

Průvodce krok za krokem pro online projekt anebo práci online. Jak začít, jak ověřit konkurenci, jak pracovat s marketingem, jak získat první klienty.

 1. Nápad, čím si vydělávat peníze
 2. Výběr projektu a jeho definice
 3. Jaký problém řešíte
 4. Jaká je konkurence
 5. Kdo je váš zákazník
 6. Pitch a definice projektu
 7. Výběr názvu domény
 8. Vytvořte webové stránky
 9. Právní minimum
 10. Obchodní podmínky a GDPR
 11. První linkbuilding
 12. Sociální sítě
 13. Sledování návštěvnosti
 14. Online marketing
 15. Jak prodávat produkty a služby online

SEO pro blogování

Jak zvládnout SEO na blogu a zvýšit návštěvnost? Naučte se základní a pokročilé techniky, jak psát články SEO friendly a získejte větší návštěvnost z Googlu a Seznamu.

 1. Nadpis článku
 2. Obsah textu
 3. Klíčová slova
 4. Podnadpisy
 5. Formátování textu
 6. Obrázky
 7. Multimediální obsah
 8. Odkazy v článku
 9. Nejčastější chyby
 10. Nastavení pro WP plugin Yoast
 11. Ke stažení

Odladěný online průvodce pro provozovatele webových portálů, webů s blogovou sekcí či e-shopů, kteří chtějí výrazně zlepšit SEO a nastavit strategii. Více najdete na detailní stránce kurzu.

NÁVODY A POSTUPY

Inspirace a konkrétní návody i doporučení

Seznam činností pro práci online

170+ možností, jak si vydělávat peníze přes internet. Inspirativní katalog nápadů, díky kterému zjistíte, čím vším si můžete dnes vydělávat.

Návody, pro konkrétní práce

Detailněji rozepsané jednotlivé varianty ze seznamu činností práce online, které vám dají základní orientaci i praktické tipy pro rychlý začátek.

Slevy a speciální akce

Zvýhodněné akce, slevy a speciální nabídky pro produkty a služby, které využijete pro práci, cestování aneb investování. Navazujeme partnerství a vyjednáváme speciální slevy.

Facebook skupiny

Seznam více než 40ti českých Facebook skupin zaměřených na online marketing, SEO, PPC, analytiku, online podnikání, e-shopy, grafiku, copywriting a další.

250+ nástrojů pro práci online

Obsáhlý seznam aplikací a online nástrojů, se kterými si vytvoříte kancelář kdekoli. Nástroje pro marketing, grafiku, SEO, e-mailing, sociální sítě, video či automatizaci.

101+ užitečných odkazů

Získáte přístup k unikátnímu seznamu webových stránek pro online podnikatele a digitální nomády. Kde hledat práci online, odkud pracovat, kde se vzdělávat, zajímavé vybavení, atp.

PŘÍRUČKY KE STAŽENÍ

Worksheety, příručky, PDF a checklisty

Analýza konkurence

Předpřipravená šablona pro analýzu konkurence v heatmapě. Prozkoumejte a ohodnoťte jednotlivé oblasti konkurence jako je web, sociální sítě, SEO, PPC. Získejte novou perspektivu.

Projektový worksheet

Vzorový worksheet pro online projekty. Přehledový dokument, díky kterému budete mít vše důležité na jednom místě. Pomůže přehledně zapisovat nápady a posouvat projekt vpřed.

Digitální kompas

Mini-příručka, která slouží jako rozcestník a kompas pro začínající digitální nomády. Obsahuje dvě hlavní sekce: Práce na dálku a Cestování. V každé je sepsáno to nejdůležitější, abyste se zorientovali a nasměrovali. Příručka dává praktické informace a spolu s odkazy vás vede na rozšiřující zdroje. Bonusová třetí sekce Smysl života pak nabízí doplňující myšlenky pro udržení životního stylu nomádství.

ČLENSKÁ SEKCE JE VIRTUÁLNÍM PRŮVODCEM

na cestě k práci online a vydělávání peněz přes internet

Pomůžu vám najít činnosti a práci, která lze dělat na dálku a zároveň vás bude vnitřně naplňovat. Nemusíte mít žádné speciální dovednosti.

Zaměřuji se na to, abyste si postupně vytvořili pravidelný příjem z online podnikání, z vašeho podnikatelského projektu anebo jako volnonožec, který získává zakázky na konkrétní činnosti.

Členská sekce bude vaším průvodcem na cestě k online výdělkům. A já budu pravidelně na příjmu, abych vám dovysvětlil to, čemu nebudete rozumět.

OBJEDNÁVKA

Průvodce, jak vydělávat peníze na internetu a pracovat na dálku

Členství na 6 měsíců

1490 Kč

100+

RAD A POSTUPŮ

12

MĚSÍCŮ

PRO KOHO JE ČLENSKÁ SEKCE

Nevím, čím si vydělávat

Potřebujete inspiraci, jak si můžete vydělávat peníze díky internetu?

Mám více nápadů

Nevíte, který nápad si vybrat a stále se nemůžete rozhodnout?

Mám podnikatelský nápad

Máte nápad, co dělat, ale nevíte, jak přesně na to?

Potřebuju rozjet fungující projekt

Projekt funguje, ale potřebujete více klientů a objednávek?

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Členská sekce je místo pro všechny, kteří chtějí pracovat na dálku či rozjet online podnikání, vlastní projekt či kariéru na volné noze.

Pomáhá zorientovat se a najít činnosti, které jsou v souladu s vašimi silnými stránkami, s tím co vás baví a zároveň tyto činnosti nabízí na trhu práce slušný výdělek.

Poskytuje know-how, které uplatníte jak při tvorbě nového projektu, tak v online marketingu či škálování projektu, jeho rozšiřování, automatizaci a delegaci.

Je to váš průvodce, díky kterému rychleji dosáhnete svých cílů.

Členskou sekci tvořím na míru. Vycházím nejen ze svých vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností ostatních, které jsem konzultoval a pomáhal jim najít jejich vlastní cestu, monetizovat projekt a najít balanc mezi úspěchem v práci a svobodě v životě.

Členská sekce je vaše rychlodráha, která vám pomůže s transformací k práci online, podnikání a změně životního stylu. Vytvořil jsem ji jako rozcestník pro ty, kteří chtějí na sobě pracovat a posouvat se vpřed.

Je speciálně designovaná a strukturovaná pro ty, kteří ještě nevědí, jak si vydělávat peníze online. Rádi by něco zkusili, ale cítí, že nemají žádné silné stránky, nejsou v ničem výjimečně dobří. Ukážu vám, že i přesto všechno dokážete najít způsob, jak začít a pomocí několika technik uvidíte, že vydělávat peníze přes internet můžete i vy.

Členskou sekci jsem připravil také pro ty, kteří sice mají ujasněný směr či mají v představě projekt, ale potřebují ukázat, jak postupovat, jak pracovat s marketingem, jak získat první klienty a jak tuto činnost posunout, aby pravidelně vydělávala peníze.

Členská sekce bude vaším průvodcem na této cestě od realizace k prvním klientům, zakázkám až po udržitelný životní styl práce online a svobody podnikání.

Na členské sekci neustále pracujeme a rozšiřujeme ji. Připravujeme i další interní sekce pro členy, které pomůžou jak v oblasti vydělávání peněz online, nápadů na podnikání, škálování podnikání a budování výdělečného online projektu.

Členskou sekci rozšiřujeme prioritně dle témat, která zajímají a upřednostňují členové. Členskou sekci tvoříme pro vás. Zůstáváme s vámi v kontaktu po celou dobu členství a můžete se na nás kdykoli obrátit.

Naším společným cílem je vytvořit prostor, který vám bude průvodcem na cestě k větší svobodě a nezávislosti.

Členství objednáváte na 6 měsíců.

Po uběhnutí zakoupené periody členství expiruje, tj. již nebudete mít přístup do členské sekce DigitalniNomadstvi.cz. Můžete rozhodnout své členství prodloužit. Členství vám prodloužíme na Vaši žádost. Pokud se rozhodnete nepokračovat, v pořádku vše ukončíme a nemusíte mít strach, že vám budou vznikat budoucí závazky a platby.

Jednáme maximálně fér a jsme transparentní. V případě dotazů nás kontaktujte.

AUTOR: MARTIN ROSULEK

Členskou sekci pro vás tvořím osobně s pomocí mého týmu, díky kterému pro vás můžeme připravit unikátní obsah, sdílet know-how i konkrétní osvědčené postupy pro práci na dálku a online projekty.

Podnikám od roku 2008 a přestože jsem vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, rozhodl jsem se pro podnikání. V roce 2011 jsem odcestoval do Austrálie, kde jsem studoval a pracoval. Po roční zkušenosti v Kanadě s Working Holiday vízi jsem začal žít intenzivní život digitálního nomáda. Spojil jsem práci na dálku v oblasti marketingu a webových portálů a procestoval Střední a Jižní Ameriku a opakovaně se vracel do Asie.

Z freelancera copywritera, přes SEO specialistu a obsahového markeťáka jsem se našel ve vlastních webových projektech, které jsou spojené s mým životním stylem. Dnes strategicky vedu řadu online projektů založených na individuálních spoluprací a affiliate. Individuálně konzultuji, pořádám workshopy i přednášky.

Příběh Martina Rosulka

OBJEDNÁVKA

Průvodce, jak vydělávat peníze na internetu a pracovat na dálku

Členství na 6 měsíců

1490 Kč

Virtuální průvodce pro všechny, kteří chtějí pracovat online.

Společně tvoříme prostor, který vám pomáhá na cestě k větší svobodě, radosti, penězům i vnitřního naplnění. Práce na dálku je naším společným prvním cílem k dosažení těchto hodnot.

 

Martin Rosulek

TOP
Sdílejte tento článek