ČLENSKÁ SEKCE

Váš průvodce na cestě k práci na dálku

Jak vydělávat peníze na internetu krok za krokem

Členskou sekci jsem vytvořil pro všechny, kteří chtějí pracovat na dálku či posunout online podnikání do udržitelného životního stylu.

Členská sekce pomáhá zorientovat se a najít činnosti, které vás baví a zároveň vám tato práce dokáže zajistit hezký výdělek.

Najdete zde praktické rady a konkrétní postupy, jak najít prvního platící klienta, jak efektivně pracovat s marketingem a co vše udělat, abyste mohli vydělávat peníze online každý měsíc.

OBSAH ČLENSKÉ SEKCE

Seznam činností pro práci online

170+ možností, jak si vydělávat peníze přes internet. Stručný, ale velmi inspirativní katalog, díky kterému zjistíte, čím vším si můžete dnes vydělávat.

Jak rozjet projekt z 0 na 100

Průvodce krok za krokem pro online projekt anebo práci online. Jak začít, jak ověřit konkurenci, jak pracovat s marketingem, jak získat první klienty.

250+ nástrojů pro práci online

Obsáhlý seznam aplikací a online nástrojů, se kterými si vytvoříte kancelář kdekoli. Nástroje pro marketing, grafiku, SEO, e-mailing, sociální sítě, video, bezpečnost, automatizaci, atd.

VIP e-maily od Martina

Pravidelně členům zasílám speciální e-mail, ve kterém dávám další doporučení. Sdílím, to co mi v podnikání a životě funguje a také to, co mi nefunguje.

Návody, pro konkrétní práce

Detailněji rozepsané jednotlivé varianty ze seznamu činností práce online, které vám dají základní orientaci i praktické tipy pro rychlý začátek. Aktuálně sepsané 3 činnosti.

Projektový worksheet

Vzorový worksheet pro online projekty. Přehledový dokument, díky kterému budete mít vše důležité na jednom místě. Pomůže přehledně zapisovat nápady a posouvat projekt vpřed.

101+ užitečných odkazů

Získáte přístup k unikátnímu seznamu webových stránek pro online podnikatele a digitální nomády. Kde hledat práci online, odkud pracovat, kde se vzdělávat, zajímavé vybavení, atp.

Interaktivní zapojení členů

Členové skupinově rozhodují o tom, jaký obsah bude dále tvořen. Členové mohou pokládat dotazy, které budou zodpovídány buď napřímo anebo v rámci Q&A videí.

3+

MĚSÍCŮ

1+

KONZULTACE

6+

MOTIVAČNÍCH E-MAILŮ

100+

RAD A POSTUPŮ

NAHLÉDNĚTE DOVNITŘ ČLENSKÉ SEKCE

Připravil jsem krátké video, ve kterém dávám nahlédnout, jak vypadá členská sekce uvnitř. Projdu s vámi každou sekci a lépe se tak rozhodnete, zda jsou to informace, které by vám na vaší cestě pomohly.

jak vydělávat na internetu návod

PRO KOHO JE ČLENSKÁ SEKCE

Nevím, čím si vydělávat

Potřebujete inspiraci, jak si můžete vydělávat peníze díky internetu? Získejte přístup k seznamu i konkrétním návodům, které vám pomohou nastartovat své online příjmy.

Mám nápad, potřebuji pomoc s realizací

Máte nápad a představu, co chcete dělat, ale nevíte, jak přesně na to? Kromě motivace potřebujete praktické rady, které vám pomohou se strategií, jak získat první klienty a finančně růst.

V JAKÉ FÁZI VÁM DOKÁŽU POMOCI

 1. Studuju, ale mám podnikatelské nápady a chci je více rozvíjet.
 2. Nastoupil jsem do práce, ale vůbec mě to tam nebaví.
 3. Chci pracovat na dálku a nemuset být v kanceláři.
 4. Chci víc cestovat, takže vím, že potřebuju najít práci na dálku.
 5. Nevím, jak bych si mohl vydělávat peníze přes internet, ale chci to zkusit.
 6. Hledám inspiraci, čím bych si mohl vydělávat peníze na internetu.
 7. Mám nápad na podnikání, ale nevím, jak začít.
 8. Mám nápad na podnikání, ale nemůžu se donutit na tom pracovat.
 9. Vím, že se sám k práci nedonutím a potřebuju někoho, kdo mi bude radit.
 10. Chci dělat vlastní projekty, ale nevím, jestli mě uživí.
 11. Potřebuju základní orientaci do světa podnikání na internetu.
 12. Chci praktické rady a návod na to, co přesně dělat. Bez omáček.
 13. Hledám pravidelnou motivaci k tomu, abych stále pracoval na svém projektu.
 14. Chci tipy a doporučení na metody a nástroje, které mi pomůžou při podnikání.

Virtuální průvodce pro všechny, kteří chtějí pracovat online.

Společně tvoříme prostor, který vám pomáhá na cestě k větší svobodě, radosti, penězům i vnitřního naplnění. Práce na dálku je naším společným prvním cílem k dosažení těchto hodnot.

 

Martin Rosulek

PŘIPRAVOVANÉ SEKCE

Připravujeme řadu rozšíření pro členskou sekci a níže jsou uvedeny některé z rozpracovaných sekcí, které budeme dle preferencí členů postupně spouštět.

 • Speciální slevové kódy, kolektivní slevy
 • Tipy na produktivitu, efektivitu práce
 • Recenze aplikací usnadňující práci na dálku
 • Akční kroky pro vydání knihy
 • Právní minimum pro online podnikatele
 • Návod, jak získat první klienty
 • Livestreamy a zodpovídání nejčastějších dotazů
 • Uzavřenou facebook skupinu pro networking

Buďte u toho a rozhodněte, co dalšího chcete získat!

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Členská sekce je místo pro všechny, kteří chtějí pracovat na dálku či rozjet online podnikání do udržitelného životního stylu.

Pomáhá zorientovat se a najít činnosti, které jsou v souladu s vašimi silnými stránkami, s tím co vás baví a zároveň tyto činnosti nabízí na trhu práce slušný výdělek.

Je to váš průvodce, díky kterému rychleji dosáhnete svých cílů.

Členskou sekci tvořím na míru. Vycházím nejen ze svých vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností ostatních, které jsem konzultoval a pomáhal jim najít jejich vlastní cestu, monetizovat projekt a najít balanc mezi úspěchem v práci a svobodě v životě.

Členská sekce je vaše rychlodráha, která vám pomůže s transformací k práci online, podnikání a změně životního stylu. Vytvořil jsem ji jako rozcestník pro ty, kteří chtějí na sobě pracovat a posouvat se vpřed.

Je speciálně designovaná a strukturovaná pro ty, kteří ještě nevědí, jak si vydělávat peníze online. Rádi by něco zkusili, ale cítí, že nemají žádné silné stránky, nejsou v ničem výjimečně dobří. Ukážu vám, že i přesto všechno dokážete najít způsob, jak začít a pomocí několika technik uvidíte, že vydělávat peníze přes internet můžete i vy.

Členskou sekci jsem připravil také pro ty, kteří sice mají ujasněný směr či mají v představě projekt, ale potřebují ukázat, jak postupovat, jak pracovat s marketingem, jak získat první klienty a jak tuto činnost posunout, aby pravidelně vydělávala peníze.

Členská sekce bude vaším průvodcem na této cestě od realizace k prvním klientům, zakázkám až po udržitelný životní styl práce online a svobody podnikání.

Členská sekce je založená na kontinualní pomoci při vaší cestě ke svobodné práci. Mým cílem je být vaším průvodcem na této cestě transformace.

Řadu materiálů získáte již po přihlášení do členské sekce. Avšak to nejdůležitější není si vše přečíst a načerpat know-how. Nejdůležitější je vaše samotná akce a činnost, kterou budete provádět. Anebo nebudete a nikam se neposunete.

Mým úkolem a úkolem členské sekce je vám pomoci k neustálé aktivitě a k tomu, abyste postupně krok za krokem směřovali ke svému cíli a měli sílu překonávat překážky. Také proto s vámi budu v pravidelném kontaktu přes e-maily a video a vy tak získáte další nejen další dávku inspirace a motivace, ale také praktické doporučení a odpovědi na vaše otázky.

Zveřejnil jsem pro členy i nečleny rozepsanou variantu Učení tancování online. Toto je velmi konkrétní a podrobné představení. Kladu důraz na vysvětlení příležitostí, výhod a zároveň konkurenčního prostředí. Část věnuji i akčním krokům, díky kterým můžete postupovat skutečně krok za krokem.

Některé činnosti a práce online budou ve stručnějším pojetí, vždy však dodržuji takový rozsah a strukturu, abyste získali základní orientaci v dané činnosti a práci.

U vybraných činností budu připisovat také odkazy na webové stránky či sociální média těch, kteří již danou práci dělají. Budete tak mít inspiraci a ukázku konkrétních jedinců či společností, kteří už takovou činnost provozují.

Členská sekce je nově spuštěna a noví členové budou mít tu výhodu, že budou hlasovat o tom, kterou pracovní činnost mám detailně rozepsat.

Aktuálně jsou publikované:

 • Jak učet tancování online
 • Fotografování
 • Jak nakupovat a prodávat domény

Na členské sekci stále pracujeme a rozšiřujeme ji. Připravujeme i další interní sekce pro členy, které pomůžou jak v oblasti vydělávání peněz online, tak v oblasti snižování nákladů při cestování i podnikání.

Členskou sekci budeme rozšiřovat dle témat, která zajímají a upřednostňují členové. Jedná se o interaktivní skupinu a členskou sekci tvoříme pro vás.

Naším společným cílem je vytvořit prostor, který vám bude průvodcem na cestě k větší svobodě v práci i cestování.

Členství v členské sekci je na 3 měsíce, 6 měsíců a 12 měsíců. Začíná běžet v den, kdy jsme obdrželi platbu.

Po uběhnutí zakoupené periody se můžete rozhodnout své členství prodloužit či nikoli. Vystavíme vám fakturu na další období a pokud ji zaplatíte, členství vám prodloužíme. Pokud se rozhodnete nepokračovat, v pořádku vše ukončíme a nemusíte mít strach, že vám budou vznikat budoucí závazky a platby.

Platbu za budoucí členství automaticky nestrháváme z platební karty.

Jednáme maximálně fér a jsme transparentní. V případě dotazů nás kontaktujte.

AUTOR: MARTIN ROSULEK

Členskou sekci pro vás tvořím osobně s pomocí mého týmu, díky kterému pro vás můžeme připravit unikátní obsah, sdílet know-how i konkrétní osvědčené postupy pro práci na dálku a online projekty.

Podnikám od roku 2008 a přestože jsem vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, rozhodl jsem se pro podnikání. V roce 2011 jsem odcestoval do Austrálie, kde jsem studoval a pracoval. Po roční zkušenosti v Kanadě s Working Holiday vízi jsem začal žít intenzivní život digitálního nomáda. Spojil jsem práci na dálku v oblasti marketingu a webových portálů a procestoval Střední a Jižní Ameriku a opakovaně se vracel do Asie.

Z freelancera copywritera, přes SEO specialistu a obsahového markeťáka jsem se našel ve vlastních webových projektech, které jsou spojené s mým životním stylem. Dnes strategicky vedu řadu online projektů založených na individuálních spoluprací a affiliate. Individuálně konzultuji, pořádám workshopy i přednášky.

Příběh Martina Rosulka

OBJEDNÁVKA

OCHUTNÁVAČ


Chci to zkusit, jestli mě to zaujme. Práce na dálku zní pěkně, ale nevím, jestli to bude pro mě. Hledám něco, co mě bude pracovně naplňovat.

3 měsíce

Členská sekce na 12 týdnů

Přístup k uzamčenému obsahu

6 VIP e-mailů

1x individuální konzultace

990 Kč

Základní členství bez bonusu.

30 minut individuální konzultace s Martinem.

PŘIPRAVENÝ


Vydělávat peníze na internetu, to je můj sen! Vím ale, že transformace bude trvat několik měsíců, takže do toho chci investovat.

6 měsíců

Členská sekce na 24 týdnů

Přístup k uzamčenému obsahu

12 VIP e-mailů

2x individuální konzultace

1650

Platíte 5 měsíců a 1 měsíc máte zdarma.

2x 30 minut individuální konzultace s Martinem.

UVĚDOMĚLÝ


Hledám nejlepší poměr cena/výkon.
Chci se posunout o pořádný krok vpřed. Vím, že potřebuju systematickou a intenzivní podporu.

12 měsíců

Členská sekce na 48 týdnů

Přístup k uzamčenému obsahu

24 VIP e-mailů

4x konzultace

2970

Platíte 9 měsíců a 3 měsíce máte zdarma.

4x 45 minut individuální konzultace s Martinem.

ČLENSKÁ SEKCE JE VIRTUÁLNÍM PRŮVODCEM

na cestě k práci online a vydělávání peněz přes internet

Pomůžu vám najít činnosti a práci, která lze dělat na dálku a zároveň vás bude vnitřně naplňovat. Nemusíte mít žádné speciální dovednosti.

Zaměřuji se na to, abyste si postupně vytvořili pravidelný příjem z online podnikání, z vašeho podnikatelského projektu anebo jako volnonožec, který získává zakázky na konkrétní činnosti.

Členská sekce bude vaším průvodcem na cestě k online výdělkům. A já budu pravidelně na příjmu, abych vám dovysvětlil to, čemu nebudete rozumět.

TOP
Sdílejte tento článek