Knižní klub pro digitální nomády je místem, kde sdílíme své recenze a doporučení na knihy o cestování a práci na dálku. Připojte se k nám! Inspirujte se a podělte se o své tipy na zajímavé knihy.

Co získáš, pokud vstoupíš do knižního klubu pro digitální nomády

Osobní recenze a zápisky

Přečti si osobní recenze a myšlenky těch, kteří knihu už přečetli. Podtrháváme a přepisujeme z knih důležité pasáže.

Soutěže a slevy

Čas od času také soutěžíme o knihy zdarma. Anebo posíláme slevové kódy na knižní tituly, a tak můžeš ušetřit pár korun.

Komunita čtenářů

Místo, kde diskutujeme nad myšlenkami z knih, poznáváme se blíže a doporučujeme si další zajímavé knihy.

Můj vlastní přístup ke knihám

Objev knihy, které ti ukážou novou cestu. Zůstaň otevřený a čerpej nové poznatky a zkušenosti od těch, kteří už možná našli odpovědi.

 

Knihy změnily můj život více než si dokážu představit. Jsou skvělým zdrojem inspirace a nápadů, jak dělat věci jinak a úspěšně.

Knihu nestačí číst. Důležitá je aplikace myšlenek z knih do našeho života. Tedy uvedení toho, co si přečtu v knize, do každodenní praxe. A až poté hodnotím, jestli to byla dobrá kniha s užitečnýma radama.

Proč jsem založil knižní klub pro digitální nomády

Knižní klub pro digitální nomády jsem založil, protože sám miluji knihy. Čtení pro mě znamená čerpání znalostí a informací, které mě posouvají osobnostně i profesně.

Po uveřejnění článku 4+3 knihy, které nejvíce doporučuji jsem se rozhodl, že to posunu směrem k větší diskuzi a sdílení.

Samotné čtení knih je dobré, ale ještě lepší je poté povídat s lidmi o tom, jak jsme nabyté informace uplatnili v našem životě. Zda nám tyto nové myšlenky pomohly a případně, jak jsme nové metody přizpůsobili do našeho života.

A proto vzniká knižní klub pro digitální nomády a všechny ty, které láká životní styl cestování a práce na dálku.

TOP
Sdílejte tento článek