KONZULTACE: CÍLE, PLÁNY A VIZE 2022

Funkční plán a strategie, jak si splnit své sny v roce 2022

Získejte individuálně sestavený funkční plán a strategii pro svůj ještě lepší rok 2022. Načerpejte způsoby a metody, jak efektivně stanovovat cíle, jak si připravit svůj roční plán, vytvořit dlouhodobou vizi a splnit si své sny. Postupně, ale skutečně!

Provedu vás strategickou přípravou a také ukážu, co a jak fungovalo a nefungovalo u mě. Upřímně.

Kladu důraz nejen na efektivitu v pracovních a osobních cílech, ale především na radostný průběh, protože to je skutečně to, co pomáhá překonávat překážky a držet správný směr v životě. Během konzultace tak řešíme otázky týkající se změn v profesním i osobním životě, častá témata jsou práce na dálku, podnikání, peníze, čas, cestování, svoboda a smysl života.

45 minut

Individuální

Online

martin rosulek

Konec roku je obdobím, kdy hodnotíme a shrnujeme, co vše se stalo, co jsme zvládli úspěšně, co se moc nepovedlo a co nám radost dělalo nebo naopak nedělalo.

Zřejmě každý z nás má nějakou představu a přání, jak by chtěl vykročit do nového roku 2022. Cíle jsou od toho, aby nám pomohly tyto představy a přání uskutečnit. Dosáhnout nejen úspěchu, ale také najít radost, a to nikoli pouze na konci roku, ale v celém jeho průběhu.

Během konzultace vám pomohu vytvořit funkční plán a předám uchopitelný materiál, díky kterému získáte pocit kontroly nad svým životem a prožijete rok 2022 podle svých přáních a tužeb. Vyrovnaně, radostně, efektivně, energicky a každý den v souladu s vaším srdcem.

Nebudeme teoretizovat, ale prakticky připravovat konkrétní cíle a strategii pro vaše kroky a aktivitu v roce 2022.

OBSAH KONZULTACE

Strategie stanovování cílů

 • Jak si stanovit cíle rychle a zároveň efektivně
 • Krátkodobé cíle, střednědobé cíle a dlouhodobé cíle
 • Jak konkrétní nebo obecné cíle si dávat
 • Jak dokázat splnit své cíle, přání, sny a naplnit vizi

Práce s vlastními cíli

 • Jak pracovat s negativní náladou a překážkami
 • Jak v průběhu kontrolovat přibližování se k cíli
 • Jak se odpoutat od reality a stanovit si odvážné cíle
 • Time management vs. Energy management

Vaše otázky a odpovědi

 • Co za práci chci dělat, aby mě dlouhodobě naplňovala
 • Jak v práci požádat o možnost práce na dálku
 • Nejkratší cesta, abych měl/a pravidelný příjem XY
 • Kde a jak bych chtěl/a žít (teorie vlajek a strategie)

Bonus

 • Jaké online nástroje a aplikace používat
 • Jaké offline nástroje používat
 • Worksheet pro efektivní stanovování cílů

Při konzultaci dávám přednost vašim potřebám. Budeme mít prostor řešit vaše konkrétní cíle, přání, touhy, sny a vize. Jak je stanovit, prohloubit, lépe definovat, prioritizovat a směrovat. Jak přizpůsobit aktivity a pracovat s časem.

Raději než povídáním proč jsou cíle důležité, jaký je rozdíl mezi cílem, plánem, přáním, snem a vizí jsem tuto konzultaci připravil tak, abyste si z ní odnesli skutečný výsledek. Povedu ji maximálně prakticky. Nečekejte žádnou přednášku, ale naopak interaktivní video hovor.

Po skončení konzultace budete mít nejen připravený seznam svých vlastních cílů, ale budete také vědět, jak si své cíle stanovovat, abyste je skutečně splnili a prožili tak rok 2022 v radosti i úspěchu napříč různými oblastmi života. A to navíc v souladu se svojí dlouhodobou vizí a vnitřním přesvědčením, že žijete svůj život vědomě a víte, kam směřujete.

OBJEDNÁVKA KONZULTACE

Konkrétní termín konzultace je po vzájemné dohodě.

Konzultace lze objednat také jako dárek. Napište do poznámky v objednávce dárek, jméno a příjmení obdarovaného a e-mailovou adresu. Následně Vás budu kontaktovat a domluvíme se na způsobu a času, kdy se mám s obdarovaným spojit.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

MARTIN ROSULEK

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. Moje první cesta začala v Austrálii v roce 2011 a od té doby jsem pracoval a cestoval v Kanadě, Jihovýchodní Asii, Centrální a Jižní Americe i řadě zemí Evropy.

Vystudoval jsem Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, ale svobodné srdce volalo po jiné kariéře. Vytvořil jsem si svoji vlastní práci. Začal jsem jako freelancer copywritingu a SEO specialista. Dnes transformuji s úzkým týmem ideje a nápady v efektivní online projekty. Podnikání jsem uzpůsobil práci na dálku. Investuji a razím myšlenku osobní i finanční svobody.

TOP
Sdílejte tento článek