Digitálním nomádem v roce 2017

Know-how jak vydělávat peníze přes internet

    dayhoursminsec0
  • 0
  • 0
  • 0

Chceš spojit cestování s prací na dálku a nevíš přesně, jak na to?

Tento kurz se zaměřuje na praktickou ukázku, jak si vydělávat peníze online.

PROGRAM

Na co se můžeš těšit

V kurzu Digitálním nomádem v roce 2017 se zaměřuji na způsob vydělávání peněz na dálku. Účastníkům ukážu a vysvětlím, jaké spolupráce a modely podnikání mě osobně fungují nejlépe. Největší potenciál a zároveň nejsnazší cestu, jak nastavit výdělky peněz online vidím v tzv. affiliate modelu rozšířeném o individuální spolupráci a prodeji vlastních produktů či služeb.

Online možnosti

Možností práce přes internet je mnoho. Ukážu způsoby, jak přesunout ideje na papír a jak je dostat do reálného projektu na internet.

Téma projektu

Jak najít téma projektu, které souzní s naším srdcem a zároveň s ním dokážeme vydělat dostatek peněz?

Monetarizace

Nejdůležitější fáze - jak z projektu získat peníze. Ukážu možnosti, jak lze vydělávat přes internet a ukážu vlastní metody.

Polo-pasivní příjem

Nechceme pracovat pro peníze ani za hodinovou sazbu. Tvoříme projekty, které lze škálovat. Musí generovat více peněz bez našeho většího úsilí.

Tvořím projekty na internetu, které vydělávají peníze online. Hledám nejzajímavější spolupráce a buduji vztah.
Prodávám a komunikuji online. Tvořím brandy i komunity.
Mám vize. Tvrdě makám a dosahuji cílů.
Bořím status quo.

Zjisti blíže, co doporučuji pro projekty digitálních nomádů.

BONUSY PRO ÚČASTNÍKY

Know-how, které Tě posune mílovými kroky vpřed

Případové studie

Ukážu své vlastní online projekty a jejich model monetarizace (vydělávání peněz).

Prohry a zklamání

Dozvíš se o mých chybách a neúspěších. Otevřeně mluvím o failech a nabízím alternativní řešení, abys nemusel opakovat stejné chyby.

Zákulisí digitálního nomáda

Jak funguje zákulisí života digitálního nomáda, co stojí za prezentacemi v médiích a další pozoruhodnosti, které divák nevidí.

DIGITÁLNÍM NOMÁDEM V ROCE 2017

Důležité informace

1. 2. 2017

18:30 - 21:00

Impact Hub, Praha

Cena: 490 Kč

Maximální počet účastníků: 35

Aktualizace: 28. 1. : Stav: Vyprodáno

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Martin Rosulek

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. První velkou jízdou byl pro mě odjezd do Austrálie v roce 2011. Následovala Jihovýchodní Asie a od té doby jsem na cestách. Dokončil právnickou fakultu v Brně a ihned se vydal objevovat svět.

Rok jsem strávil také v Kanadě, procestoval jsem Thajsko, Kambodžu, Vietnam, Laos, sedm států ve Střední Americe, Kolumbii a Ekvádor a samozřejmě řadu evropských zemí. Začátek tohoto roku jsem strávil 2 měsíce v Maroku. Letos na podzim jsem pak odlétal do Thajska a následovaly 2 měsíce v Indonésii.

Začal jsem jako freelancer, copywriter a SEO markétér. Dnes se věnuji především affiliate marketingu. Rád sdílím své zkušenosti s prací na dálku i životním stylem dlouhodobého cestování.

Marta Štolfová
Musím veľmi oceniť, že nám Martin všetkým poskytol spätnú väzbu na naše konkrétne prípady – podnikanie i nápady do budúcna. Kurz som si veľmi užila aj vďaka uvoľnenej a inšpirujúcej atmosfére. V priebehu aj po skončení kurzu bolo dostatok priestoru na ďalšie otázky i odpovede. Veľmi odporúčam, ak potrebujete nakopnúť alebo len stráviť čas v príjemnej atmosfére fajn ľudí.
David Dresler
Téma multipotencialismu mě dost zajímá a docela se v této filozofii vidím. Ne náhodou mi ji odkryl právě Martin svým legendárním článkem o multipotencialismu. Nebyla tedy jiná volba, než kurz ihned navštívit, jakmile ho Martin vypsal. Myslím si, že si přijdou na své všichni, jak my „připravení“, tak i naprostí laici, kteří nevědí o tématu nic. Největší přidanou hodnotou kurzu je jeho neformální pojetí v prostředí útulné kavárny, které zajistí daleko větší otevřenost a prostor pro velmi plodný a aktivní networking. Rozhodně doporučuji, Martin to má skvěle připravené a promyšlené a dostanete od něj spoustu cenných tipů a rad, jak ten svůj multipotenciál zvládnout.
Tomáš Machart
Super kurz pro začínající nomády i jiné cestovatele. Dostanete spousty praktických tipů, které vám velmi pomohou na cestách…Martin je super, vládla pohodová atmosféra.
Bára Darmová
Na kurze sa určite dozviete mnoho praktických informácií. Rozhodne odporúčam!

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

912+

DNÍ NA CESTÁCH

3648+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

851

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP
Sdílejte tento článek