SVĚT KRYPTOMĚN A BUDOUCNOST TECHNOLOGIÍ

To nejlepší z 15+ konferencí o fintechu, blockchainu, kryptoměnách a ICO

3 hodiny

Pro začátečníky i pokročilé

Unikátní obsah

Získej perspektivu na svět kryptoměn a budoucnost technologií.

Přijď si poslechnout Martina Rosulka, který bude sdílet své myšlenky a názory na svět budoucích technologií, blockchainu, kryptoměn a ICO.

Do světa kryptoměn a decentralizace mě zasvětil v roce 2015 developer na Ethereu a od té doby mě technologie blokchainu velmi zaujala. Investuji do kryptoměn především na základě fundamentu a sentimentu. Nestačilo mi ale číst zprávy, blogové články, PDF reporty a dívat se na YouTube videa. Potřeboval jsem jít blíže ke zdrojům. Rok 2018 byl unikátní v tom, že jsem navštívil více jak 15 konferencí na téma investování do kryptoměn, fintechové a blockchainové technologie. Jsem přesvědčen, že se ocitáme se na začátku nové revoluce, která změní naši ekonomiku i společnost.

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

Zákulisní informace z konferencí

Budu sdílet zajímavé informace z konferencí, které jsem navštívil. Jedná se často o souvztažnosti a jinou perspektivu, než jsi zvyklý číst ve zprávách.

Bitcoin témata

Co pomůže Bitcoinu, aby se dostal do mainstreamu? Vrátí se cena BTC na úroveň 20 tisíc USD? Může stát někdy Bitcoin 100 tisíc USD?

Statistiky a vizualizace, které jsi neviděl/a

Zajímavé statistiky, grafy, vizualizace a porovnání, které 90% nadšenců do kryptoměn stále nezná. Pomůže Ti k ujasnění, co se v kryptu právě děje a jakou má budoucnost.

Kdo vydělává nejvíc na kryptu

Další ze zajímavých informací, kterou jsem se dozvěděl z konferencí a média o tom bohužel příliš neinformují. Kdo vydělává na kryptu nejvíce? Ale zajímavější je říct si, proč tu činnost nemůžeš dělat Ty?

Příležitosti v kryptosvětě pro nás

Upřímně, otevřeně a narovinu, jaké příležitosti nám nabízí aktuální kryptoměnový trh. Na čem postavit byznys okolo krypta?

Predikce budoucnosti

Sdílím svůj osobní názor na budoucnost světa kryptoměn, technologie blockchainu a vývoj technologických inovací. Budu také mluvit o Internetu věcí, sdílené ekonomice a gigantech jako Facebook, Google, Amazon nebo Netflix a jejich budoucnosti.

Rychlé tipy a triky

Jak (ne)danit kryptoměny? Kde nakupovat krypto za částky do 100 tisíc a nad 100 tisíc Kč? Je HODL dobrá strategie? Nejnovější bezpečnostní tipy pro ochranu krypta a další krypto hacky.

JAKÉ KONFERENCE JSEM NAVŠTÍVIL A JAKÉ INFORMACE BUDU SDÍLET

 • Blockchain Visionnare Summit (Berlín)
 • C3 Crypto Conference (Berlín)
 • Bitcoin meetupy (Praha, Paralelní Polis)
 • Jak hodnotit ICO (Praha, Paralelní Polis)
 • Danění kryptoměn (Praha)
 • Venture capital vs. Blockchain capital, Viktor Fischer z Rockaway Ventures (Praha)
 • Blockshow Europe 2018 (Berlín)
 • Ian Balina ICO meetup (Berlín)
 • Night of Chances (Praha)
 • CRACK 2018 (Praha)
 • Cashflow Summit 2018 (Olomouc)
 • Satoshi Talks 2.0 (Brno)
 • Finovate Europe 2018 (Londýn)
 • Crypto Investor Show (Londýn)
 • Local Crypto Meetup (Koh Lanta, Thailand)
 • Kam investovat v roce 2018 (Praha)
 • a další...

Cena vstupenky řady zahraničních konferencí, kterých jsem se účastnil, se pohybuje v rámci stovek či tisíců Euro. Některé jsou lokální (např. Meetup s ICO investorem Ianem Balinou v Berlíně zdarma), jiné globální (např. Blockshow Europe spolupořádané Cointelegraph.com v ceně 2500 Euro, účastnil jsem se jako mediální partner).

Konference jsou pro mě zdrojem nových a často zákulisních informací. V roce 2017 jsem založil portál BlockAlive.com a kromě akcí a konferencí, kterých se účastním osobně, mám několik kolegů v zahraničí, kteří navštěvují konference v rámci partnerství, píší reporty a poskytují i zákulisní informace (např. Tech in Asia, Decentralized in Singapore, Blockchain in Oil and Gas v Calgary a další).

BONUSY, KTERÉ ZÍSKÁŠ NAVÍC

101+ webových stránek pro kryptosvět

Získáš přístup k unikátnímu seznamu webových stránek, který jsem vytvořil jako speciální rozcestník a zdroj nejdůležitějších odkazů ve světě kryptoměn, ICO a blockchainu.

Otázky a odpovědi

Přestože se jedná o přednášku, jsem nakloněn interaktivní formě a máš možnost se kdykoli na cokoli zeptat.

PŘEDNÁŠKA SVĚT KRYPTOMĚN A BUDOUCNOST TECHNOLOGIÍ

Aktuálně není vypsaný žádný termín.

V případě zájmu mě můžeš kontaktovat.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

V srpnu jsem pořádal první malou přednášku na téma To nejlepší z 15 konferencí o blockchainu a kryptoměnách. Na základě pozitivních zpětných vazeb jsem se rozhodl uspořádat větší akci Svět kryptoměn a budoucnost technologií, na kterou Tě touto cestou zvu. Níže si můžeš přečíst slova některých účastníků vůbec první přednášky tohoto typu.

Martinova přednáška o kryptoměnách mě zaujala okamžitě. Pokud sledujete jeho blog, víte, že se často zúčastňuje zahraničních konferencí, na které se jen tak nedostanete, buď z časových nebo finančních důvodů. Jeho pohled na kryptosféru je brán globálně a s nadhledem. Ukazuje možnosti budoucího vývoje trhu s přihlédnutím na různá ekonomická odvětví, která se budou kryptoměnami s velkou pravděpodobností zabývat. Ma krypto je třeba dívat se objektivě a kritikou, což nám Martin zvládl vysvětlit na výbornou. Tuto přednášku doporučuji jak začátečníkům, tak i těm, co už jsou v kryptosvěte zběhlí.

Jan Kohout

 

Téma kryptoměny se kolem mě ozývá už dlouho, ale zatím jsem ho nebrala moc vážně a připadalo mi složité. Když už o kryptoměnách začala mluvit i moje mamina, rozhodla jsem se, že s tím je potřeba něco udělat. A tak jsem se rozhodla přihlásit na To nej z 15 konferencí, protože kde jinde začít, než u někoho, kdo má zprávy z celého světa a je mi sympatický svým digitálním nomádstvím. Byla jsem asi jediná úplný nováček/začátečník a naložila jsem si celkem dost, protože některé pojmy pro mě byly úpně nové. Ale všechno bylo celkem srozumitelné i pro mě. Dozvěděla jsem se hodně podstatných informací a dostala inspiraci se dál tématu věnovat a vzdělávat se. Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila. Díky za popostrčení a motivaci se kryptoměnami do budoucna zabývat.

Pavla Štikarová

 

Rád bych poděkoval za přednášku o poznatcích z konferencí po světě s nadhledem a tobě osobně vlastním úhlu pohledu na blockchain. Udělalo na mě dojem, že skutečně dáváš relevantní informace, které jsi nasbíral na konferencích. Přednáška mi dala smysl, řada informací mi pomohla k další práci s krypto.

Martin Palas

Jako prvotní vlaštovka byla tato přednáška velmi zdařilá, určitě budu rád, když budu mít tu čest se účastnit nějaké z dalších.

Martin Mareček

Za mna super informacie a hlavne zdoj informacii, ziadne popoprekrucane veci z medii.

Daniel R

Martin přednáší s neuvěřitelnou energií. Oceňuji jeho nadhled a osobní poznatky z celého světa. Velmi inspirující akce a díky za ni.

Zdeněk Dušátko

Martin řeší podstatu blockchainu a kryptoměn do hloubky a přikořenil to krásně svěžím nádechem futurismu. Člověk pak odchází a má jasno.

Tomáš Suchý

Oceňuji jiný pohled, který byl na přednášce nabídnut. Nešlo o jednotlivosti ale spíš o celkový pohled na vlnu inovaci související s crypto a blockchain technologií. Přednáška nezacházela do přílišných detailů, takže byla vhodná i pro osoby, které se příliš nevyznají v technických pojmech. Zároveň bylo doporučeno velké množství zdrojů a myšlenkových větví, z nichž si účastníci můžou vybrat, co je zajímá.

Jana Švaříčková

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI

Jsem v kryptosvětě začátečník, je akce vhodná i pro mě?

Z minulé přednášky mám pozitivní zpětné vazby od účastníků, kteří byli v kryptoměnách skutečnými začátečníky a přednášku si velmi chválili. Složité technologické termíny vysvětluji jednoduše a celkově vedu jednotlivé bloky přednášky tak, aby je pochopil a myšlenkově zpracoval opravdu každý. Jako začátečník získáš unikátní vhled do světa kryptoměn a nových technologií, což Ti pomůže v rychlé orientaci a zasazování mediálních zpráv do kontextu.

Jsem v kryptosvětě pokročilý, bude mít pro mě přednáška smysl? Dozvím se něco nového?

Jsem přesvědčen, že ano! Většinu informací, které budu prezentovat, jsou myšlenky, které jsem načerpal na konferencích a pospojoval jsem si je, zasadil do kontextu a přidal vlastní názory. Přestože se kryptu už věnuješ nějaký ten rok a jsi aktivní v této oblasti, tato přednáška Ti dá nový nadhled a zajímavé myšlenky, které obohatí Tvůj přístup. Získáš klid, rozvahu a informace, které na internetu (českých ani zahraničních médiích) nejsou běžně dostupné.

Přečetl jsem celý blog DigitálniNomadstvi.cz a všechny Tvoje reporty a newslettery. Bude i tak přednáška pro mě informačně hodnotná?

100% ano. Celou řadu informací nepublikuji veřejně na blogu ani neposílám do newsletteru.

Účastnil jsem se srpnové akce TO nejlepší z 15 konferencí o blockchainu a kryptoměnách, je tato přednáška jiná, bude pro mě přínosná?

Tato přednáška bude ze 75% velmi obdobná, de facto v základech bude vycházet z akce To nejlepší z 15 konferencí o blockchainu a kryptoměnách, kterou jsem vylepšil na základě zpětných vazeb od účastníků. Pokud bys i tak rád přišel/přišla, napiš mi, poznačím si Tě do speciálního seznamu a v případě volné kapacity v místnosti Ti napíšu a domluvíme se.

Mohu si vstupenku pouze zarezervovat a zaplatit až na místě?

Prodej vstupenek je možný pouze online. Pouhá rezervace s platbou později není možná.

Mohu zaplatit až na místě?

Bohužel, platba je možná pouze online a to před konáním samotné akce. Je to z účetních důvodů. Děkuji za pochopení.

Bude možné sledovat jako Live Stream (živý přenos)?

Akce nebude streamovaná, živý přenos tedy nebude možné z této akce sledovat.

Je možné zakoupit si záznam z akce?

Bohužel, video ani audio záznam z akce nebude dostupný. Jediná možnost, jak se účastnit této akce, je dorazit do Prahy osobně.

PŘEDNÁŠKA SVĚT KRYPTOMĚN A BUDOUCNOST TECHNOLOGIÍ

KDY: 25. září 2018

ČAS: 18:00 - 21:00

KDE: Praha, Node 5

CENA: 449 Kč

TOP
Sdílejte tento článek