Ahoj!

Na této stránce Ti chci odtajnit jeden z mých dalších záměrů posunout affiliate web na vyšší úroveň. Tento posun zároveň otevírá příležitost pro Tebe. Spoluprací se mnou nejen že si zkusíš model partnerství, na kterém jsem založil své podnikání, ale hlavně budeš mít svobodu pracovat odkudkoli, začneš makat na něčem, co má potenciál "polo-pasivního" příjmu a kromě toho budeš komunikovat přímo se mnou (interně nahlédneš do mého digitálního nomádění, tedy alespoň jednoho z projektů).

Láká Tě to? Pojďme na to!

Už pár let provozuju web s potisky na trička, resp. přeprodávám trička s grafickými či textovými potisky. Jde o affiliate spolupráci s brněnskou firmou, která tiskne motivy na trička a posílá je rovnou k zákazníkovi. Affiliate spočítá v tom, že získávám domluvenou provizi (10% - 20%) z každého uskutečněného prodeje.

Pokud sleduješ web DigitalniNomadstvi.cz už nějakou chvilku, víš dobře, že affiliate spolupráci mám velmi v oblibě. Není to však cílová meta. Affiliate je dobré vždy posunout na tu úroveň, kdy se odlišíte od konkurence a budete přinášet čtenáři přidanou hodnotu opakovaně.

A nyní přišel pro mě čas, kdy chci posunout svůj affiliate web s tričky na tuto vyšší úroveň. Chci z něj vytvořit portál, kam se lidé budou vracet, protože budou vědět, že zde najdou nové a originální motivy na trička.

Příležitost ke spolupráci

Aktuálně hledám kreativní osůbku, která má chuť tvořit textové či designové motivy na trička.

Základní informace o spolupráci jsem zveřejnil přímo na affiliate webu TvojeTricko.cz.

Tobě však chci odkrýt plán ve větším měřítku.

Pokud tedy chceš tvořit různé designy, grafické či textové motivy na trička, čti dál!

Web TvojeTricko.cz funguje na affiliate spolupráci s T-shock.cz. Získávám provizi za každý prodej, a to buď přes editor (kde si návštěvník webu vytvoří vlastní design) nebo přes proklik konkrétního obrázku s tričkem (ten páruji s produkty na T-shock). Web je postavený na SEO a cílím na vyhledávač Google pro určitá klíčová slova. Tak získávám návštěvnost a větší návštěvnost znamená obvykle vyšší konverze (resp. vyšší výdělky).

Jak budu spolupracovat já s Tebou?

Základní idea je taková, že si vytvoříš účet na T-shock a založíš svůj e-shop. V něm budeš vytvářet produkty (potisky na trička). Já tyto Tvé produkty následně umístím na web TvojeTricko.cz. Nejde však jen o plácnutí obrázků na web, tvořím k nim celé tématické články (jak jsem zmínil, jedu tvrdě SEO). Díky tomu bude článek s Tvými tričky navštěvovaný a pokud čtenáře designy triček zaujmou, snadno se proklikne k nákupu.

Pokud si někdo Tvůj návrh trička koupí, získáš od T-shock provizi (10% - 20%).

Odměnu tedy získáváš přímo od T-shock, nikoli ode mě. Má to rovnou 3 veké výhody.

  1. T-shock spolupracuje s desítky (možná stovky) affiliate partnery a z vlastní zkušenosti (9 let spolupráce) mohu potvrdit bezproblémovou komunikaci a řešení jakýchkoli záležitostí.
  2. Pokud Ti spolupráce se mnou nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, můžeš se jednoduše trhnout a svoji práci neztratíš. Na T-shocku budeš mít stále svůj účet, svůj e-shop a můžeš klidně vystavět svoji malou webovou stránku a prodávat trička tam.
  3. Pokud nemáš živnostenský list, nevadí to. Spolupráci s T-shock lze založit na dohodě bez živnostenského listu.

Proč spolupracovat právě se mnou a TvojeTricko.cz?

  • Tvoje vytvořené produkty budu zveřejňovat na webu TvojeTricko.cz a Ty tak bez jakékoli práce získáš pro svá trička nové návštěvníky a potenciální kupující. Proč budovat vlastní návštěvnost, když můžeš už dnes využít tu moji?
  • Můžeš tvořit nejen trička, ale také mikiny, polštáře, vybarvovací tašky, reklamní předměty,...kreativitě se meze nekladou.
  • Budeš mít přístup na web TvojeTricko.cz a budeš moci přidávat své nové návrhy triček ihned, jakmile je vytvoříš.
  • Získáš ode mě tipy, která trička tvořit a která mají lepší potenciál se prodat. Na tématech motivů spolupracujeme.
  • Pro Tvoji kolekci můžeme vytvořit brand - vytvoříme speciální podstránku jen s Tvými produkty.

Chci tenhle affiliate web skutečně posunout na vyšší úroveň. Nejlepší designy chci postovat na Instagram a vytvořit following. Zatím jsem se hodně věnoval SEO, ale v této fázi chci prorazit také na sociální sítě (Facebook, Instagram, YouTube). Mám v hlavě tvorbu katalogu, kde budou umístěny různé kolekce triček - online obrázková verze i video verze.

Dnes, více než kdy jindy, díky sociálním sítím je možnost promovat vlastní produkty a najít zalíbení u široké masy lidi mnohem snazší.

Chceš být toho součástí?

Chceš se zapojit do projektu, vytvářet originální trička a začít tuhle affiliate spolupráci?

Co bys měl vědět dříve než mi napíšeš:

  • TvojeTricko.cz funguje od roku 2009 a začátky nebyly snadné. Možná ani Tvoje nebudou - nečekej prodeje první měsíc spolupráce. Podívej se na článek Jak jsem začal vydělávat na internetu a zjistíš mé první kroky s portálem.

AKTUALIZACE

Spolupráce již není aktuální. Děkuji za pochopení.

TOP
Sdílejte tento článek