Tajemství digitálních nomádů

Know how, jak vydělávat peníze a cestovat po světě

Dlouho zakořeněná představa nejefektivnějšího modelu práce od pondělí do pátku
je na zhroucení. Přijď si poslechnout, jak můžeš i Ty pracovat na dálku a cestovat po světě.

Staň se digitálním nomádem! Cestuj po světě a pracuj odkudkoli!

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

Co vše se dozvíš a jaká tajemství odhalím

DESTINACE

Jak vybrat vhodnou destinaci? Srovnávám Thajsko, Bali, Kanárské ostrovy, Maroko, Guatemalu, Kostariku, Mexiko, Kolumbii a další...

DOKUMENTY

Co nutně potřebuješ pro dlouhodobé cestování, práci na dálku a podnikání? Co si vyřídit před odjezdem a co zvládneš na cestě?

RIZIKA

Upřímně a zcela otevřeně o negativních stránkách života digitálních nomádů a nebezpečí pro tento způsob života.

PRÁCE NA DÁLKU

Tipy, kde najít práci na dálku. Praktické rady a konkrétní pracovní pozice, které můžeš vykonávat odkudkoli. Jak si vydělat peníze a přitom cestovat.

INTERNET NA CESTÁCH

Jak najít rychlé a stabilní připojení na internet? Využívat coworking, kavárny s WiFi a lze pracovat přes data z místní SIM karty?

AUTOMATIZACE

Doporučení na 30+ nástrojů, které Ti zefektivní práci. Vytvoř si vlastní roboty, které budou dělat všechny opakující se činnosti za Tebe.

BONUSY, KTERÉ MÁM PRO TEBE SCHOVANÉ

Know-how, které Tě posune mílovými kroky vpřed

Přesná čísla, kolik to vlastně stojí

Cenu kávy v zahraničí si snadno zjistíš na Numbeo. Já Ti ukážu moje konkrétní výdaje z Thajska, Bali, Mexika, Guatemaly, Maroka a dalších zemí, odkud jsem pracoval.

Rezervace zpáteční letenky bez utracené koruny

Řada zemí vyžaduje prokázání zpátečního odjezdového dokladu. Ale co když máš pouze jednosměrnou letenku? Získáš ověřené návody dlouhodobých nomádů.

Seznam věcí, které vždy zabalím

Dostaneš do ruky seznam věcí, který jsem si vezl na poslední cestu do Latinské Ameriky (6 měsíců nomádění) s komentářem úprav pro Asii a další destinace.

Návod, vytvoř si svého robota

Ukážu Ti, jak si vytvořit z dnešních aplikací a nástrojů roboty, kteří Ti zjednoduší práci i cestování. Super levné letenky za mě hledají roboti! Odkryj potenciál 21.století!

O ČEM VŠEM SI BUDEME POVÍDAT

Jádro i všechno to ostatní, co Tě zajímá

Digitální nomádství je spojení cestování a práce. Někteří volí práci na místě, jiní preferují práci na dálku. Existují stovky možností, jak si dnes vydělávat peníze a přitom cestovat. Rád Ti dám inspiraci a seznam prací, které můžeš na cestách dělat a ještě raději půjdu do hloubky těch pracovních činností, u kterých vidím silný potenciál do budoucna jako profitabilní profese. Jsem otevřený mluvit o svých projektech, které mi vydělávají peníze, o svých neúspěších, stejně tak o možnostech práce a vydělávání peněz, které fungují mým kolegům digitálním nomádům.

Další témata, která často na kurzu rozebíráme:

  • Proč 90% lidí neustále mluví o tom, jak chtějí cestovat a nakonec odjedou za celý rok jen na týdenní dovolenou?
  • Co nás skutečně drží tady v Čechách?
  • Z čeho máme skutečný strach?
  • Jak se připravit na svoji cestu a jak se liší cesta na měsíc, půl roku anebo bez zpáteční letenky?
  • Proč cestovat s batohem pod 15 kg. Je to vůbec možné při ročním cestování přes několik podnebných pásem?
  • Kde získávát informace o tom, kam se vydat, kde se ubytovat a jakým autobusem přejet?
  • Jak chránit elektroniku proti dešti a další triky pro osobní věcičky.
  • Proč tolik lidí preferuje volunteering během svých cest?
  • Digitální nomádi přijíždí do cizích zemí a na imigračním prohlašují, že jsou turisti. Proč a jaká je budoucnost?
  • Najdu v Asii/Střední Americe skutečně dobrý internet? Jak si zajistím stabilní WiFi připojení, všude přece coworking centra nejsou?

 

Jak podnikám? Budeš mít možnost nahlédnout do mých podnikatelských myšlenek a strategie online projektů. Ukážu Ti pilíře, na kterých stavím své webové projekty.

Jak investuji? Rád popovídám i o oblasti mých experimentů s investováním. Pracovat bychom neměli pro peníze, peníze by měly pracovat pro nás. Uvidiš, kam investuji peníze já a kde vidím největší potenciál.

Jak hledám letenky? Ukážu Ti, jak jsme zarezervovali zpáteční letenku z Prahy do Panama City pod 7000 Kč. Uvidíš proces, jak hledám super levné letenky a dokážu snížit cenu na minimum.

Jak hledám ubytování? Portály Booking, Airbnb zná většina, ale nově se dozvíš, jak získat větší neveřejné slevy. Odhalím strategie vyjednávání, díky kterému sakra hodně ušetříš.

 

Kurz není přednáška. Vždy budeš mít možnost zeptat se na cokoli, co Tě zajímá.
Program flexibilně přizpůsobuji tématům, které účastníky zajímají!

TAJEMSTVÍ DIGITÁLNÍCH NOMÁDŮ

Důležité informace

Aktuálně není vypsaný žádný termín

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Martin Rosulek

Cestování a podnikání jsem spojil v experiment životního stylu digitálních nomádů. První velkou jízdou byl pro mě odjezd do Austrálie v roce 2011. Následovala Jihovýchodní Asie a od té doby jsem na cestách. Dokončil právnickou fakultu v Brně a ihned se vydal objevovat svět.

Rok jsem strávil také v Kanadě, procestoval jsem Thajsko, Kambodžu, Vietnam, Laos, sedm států ve Střední Americe od Mexika až po Panamu, Kolumbii a Ekvádor a samozřejmě řadu evropských zemí. V roce 2016 jsem nomádil 2 měsíce v Maroku, užil si Krakow v Polsku, na podzim pak odlétal na měsíc do Thajska a následovaly 2 měsíce v Indonésii. Vánoce mám rád v České republice. A v únoru už jsem vyrážel do Latinské Ameriky. Po půl roce se vracím zpět do ČR (alespoň na chvilku).

Začal jsem jako freelancer, copywriter a SEO markétér. Dnes se věnuji především affiliate marketingu. Rád sdílím své zkušenosti s prací na dálku i životním stylem dlouhodobého cestování. Intenzivně se zajímám o investice, kryptosvět a technologické inovace.

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

912+

DNÍ NA CESTÁCH

3648+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

851

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP bool(false)