Tajemství digitálních nomádů

Jak pracovat na dálku a cestovat po světě

Přijď si poslechnout, jak můžeš i Ty pracovat na dálku a cestovat po světě.

Staň se digitálním nomádem! Cestuj po světě a pracuj odkudkoli!

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

DESTINACE

Jak vybrat vhodnou destinaci? Srovnávám Thajsko, Bali, Kanárské ostrovy, Maroko, Guatemalu, Kostariku, Mexiko, Kolumbii a další...

DOKUMENTY

Co nutně potřebuješ pro nomádění a práci na dálku? Co si vyřídit před odjezdem a co zvládneš na cestě?

RIZIKA

Upřímně a zcela otevřeně o negativních stránkách života digitálních nomádů a nebezpečí tohoto životního stylu.

PRÁCE NA DÁLKU

Tipy, kde najít práci na dálku. Praktické rady a konkrétní pracovní pozice, které můžeš vykonávat odkudkoli. Jak si vydělat peníze přes internet.

INTERNET NA CESTÁCH

Jak najít rychlé a stabilní připojení na internet? Využívat coworking, kavárny s WiFi a lze pracovat přes data z místní SIM karty?

AUTOMATIZACE

Doporučení na nástroje, které zefektivňují práci. Jak využít technologie, kdy práci delegovat a kdy si najmout externistu?

Digitální nomádství je pro mě životní styl, který naplňuje moji vášeň k cestování a umožňuje mi pracovat na dálku. Od roku 2011 a mého odjezdu do Austrálie experimentuji po 5 kontinentech a na přednášce Ti předám to nejlepší, co jsem během 7 let digitálního nomádství objevil.

BONUSY, KTERÉ ZÍSKÁŠ NAVÍC

150+ webových stránek pro digitální nomády

Získáš přístup k unikátnímu seznamu webových stránek, který jsem vytvořil speciálně pro české digitální nomády. Více jak 150 odkazů přehledně seřazeny jako rozcestník.

Seznam věcí, které vždy zabalím

Získáš seznam věcí, který jsi pravidelně vozím na cesty, ať už do Asie, Latinské Ameriky či po Evropě. To, bez čeho se neobejdu a spoustu cestovatelských vychytávek k tomu!

Přesná čísla, kolik to vlastně stojí

Odhalím Ti moje konkrétní výdaje ze zemí, kde jsem pracoval na dálku. Zjistíš, jak drahý je životní styl digitálních nomádů.

Rezervace zpáteční letenky bez utracené koruny

Řada zemí vyžaduje prokázání zpátečního odjezdového dokladu. Ale co když máš pouze jednosměrnou letenku? Získáš ověřené návody dlouhodobých nomádů.

peru

 

SDÍLÍM KNOW-HOW DIGITÁLNÍCH NOMÁDŮ

Digitální nomádství je spojení cestování a práce. Někteří volí práci na místě, jiní preferují práci na dálku. Existují stovky možností, jak si dnes vydělávat peníze a přitom cestovat. Rád Ti dám inspiraci a nabídnu velký seznam prací, které můžeš na cestách dělat. A ještě raději půjdu do hloubky těch pracovních činností, u kterých vidím silný potenciál do budoucna jako profitabilní obory.

Jsem otevřený mluvit o svých vlastních projektech, které mi vydělávají peníze i o svých failech a neúspěšných projektech. Sdílím i metody a pracovní činnosti dalších digitálních nomádů nejen z inspirativních důvodů, ale především pro praktické předání, které můžeš využít pro svůj vlastní online projekt.

Jak podnikám? Budeš mít možnost nahlédnout do mých podnikatelských myšlenek a strategie online projektů. Ukážu Ti pilíře, na kterých stavím svůj příjem.

Jak investuji? Rád popovídám i o oblasti mých experimentů s investováním. Je mi 30 let a jsem přesvědčen, že pracovat bychom neměli pro peníze, ale peníze by měly pracovat pro nás.

Jak hledám letenky, ubytování a možnosti cestování? Ukážu Ti, jaké portály a postupy používám při plánování cesty a rezervaci všeho nutného. Uvidíš, jak a kolik toho můžeš ušetřit před samotnou cestu i během cestování.

  • Jak najít práci, která mi dovolí cestovat?
  • Jak se domluvit s šéfem, aby mě pustil na nomádskou cestu?
  • Jak překonat strach? Z cestování, nejistoty peněz nebo nemoci?
  • Jak se připravit na první nomádskou cestu?
  • Jak řešit pojištění sebe a svých věcí?
  • Jakou elektroniku a cestovatelské vychytávky si brát s sebou?
  • Co je to volunteering? Couchsurfing? Housesitting? Co-living?
  • Najdu v Asii dobrý a stabilní internet?
  • Jak řešit bydlení, když se tak často přesouváš?

PŘEDNÁŠKA TAJEMSTVÍ DIGITÁLNÍCH NOMÁDŮ

KDY: 2. října 2018

ČAS: 18:30 - 20:30

KDE: Praha

Místo bude účastníkům upřesněno e-mailem.

CENA: 349 Kč

MŮJ ŽIVOTNÍ STYL DIGITÁLNÍHO NOMÁDSTVÍ

5

NAVŠTÍVENÝCH KONTINENTŮ

2555+

DNÍ NA CESTÁCH

11854+

ODPRACOVANÝCH HODIN NA DÁLKU

6739

SNĚDENÝCH JABLEK
TOP
Sdílejte tento článek